close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
Umów się na wizytę, zadzwoń:
733 777 675
address icon
ul. Nitschmanna 30-32
82-300 Elbląg

ANNA SZTUR

subpage image

Nazywam się Anna Sztur i jestem psychologiem. Moją pasją jest szeroko rozumiana neuropsychologia oraz diagnoza psychologiczna. Od wielu lat zgłębiam wiedzę na temat psychologii dzieci, młodzieży i ich rodzin, którą wykorzystuję w swojej praktyce zawodowej. Główne obszary moich zainteresowań to: symptomy depresji i lęku społecznego u dzieci, neuroobrazowanie mózgu, pomiar inteligencji oraz metody wzmacniania funkcji psychologicznych, a także opiniowanie i doradztwo. Moja miłość do psychologii trwa wiele lat.

Zawsze byłam osobą, która rozumie i współczuje, ponadto szuka rozwiązań i wciela je w życie. Od kilku lat jestem miłośniczką i promotorką terapii Biofeedback, którą do dziś rozwijam i współtworzę. Blisko współpracuję z firmą HPM Medical, która jest producentem polskiego aparatu opartego o najnowsze rozwiązania technologiczne. Przygotowywany przeze mnie plan treningowy jest bardzo staranny, ponieważ wyniki neuroobrazowania wzbogacam o wiarygodne i rzetelne testy psychologiczne, co sprawia, że moja praca jest bardziej precyzyjna. Treningi, które prowadzę często uzupełniam autorskimi ćwiczeniami, proponuję Pacjentom rozwiązania, które eliminują wszelkie ograniczenia. Dodatkową kompetencją, którą na co dzień wykorzystuję w swojej praktyce jest Skala Inteligencji Stanforda Bineta 5, oceniająca rozwój człowieka w wielu aspektach, a także precyzyjnie różnicuje stopnie niepełnosprawności intelektualnej.

Temat nagłej utraty zdrowia, której konsekwencją jest trwała niepełnosprawność dziecka, rodzica, współmałżonka - równie ważny w naszym społeczeństwie, staje się nierzadko poważnym problemem emocjonalnym całej rodziny. Jest to obszar, któremu poświęciłam znaczną część swojego życia, podejmując się napisania prac licencjackiej oraz magisterskiej na temat utraty wzroku. Od wielu lat promuję zdrowie w podejściu holistycznym, dzięki czemu metodologia mojej pracy nie ogranicza się do klasycznych rozwiązań powszechnie stosowanych.