close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
Umów się na wizytę, zadzwoń:
733 777 675
address icon
ul. Nitschmanna 30-32
82-300 Elbląg

O NAS

star icon

W tym miejscu moglibyśmy się rozpisać wymieniając wszystkie nasze moce i kompetencje, dzięki którym każdego dnia skutecznie pomagamy osobom potrzebującym asysty specjalistycznej. Jednak cenimy Twój czas, a skoro już to czytasz to chcemy, abyś otrzymał treść, której szukasz w możliwie jak najprostszej formie.
Chcielibyśmy, abyś wiedział o nas trzy rzeczy:

 

Po trzecie – jesteśmy ludźmi. Wielu specjalistów określa siebie mianem psychologów, pedagogów, psychiatrów, psychoterapeutów itd. Dla nas to tylko nazwy naszych zawodów, w których przede wszystkim jesteśmy sobą. W pracy z drugim człowiekiem jest to niezwykle ważne, aby umieć pracować sobą i pomagać innym odnaleźć siebie pośród problemów, etykiet i kontenerów.

 

Po drugie – jesteśmy skuteczni. Pracujemy z ludźmi w każdym wieku, dlatego ucząc się wzajemnie od siebie przekładamy zdobytą wiedzę na inne procesy terapeutyczne. Nauczyliśmy się łączyć kropki, co pozwala nam z boku obserwować Ciebie, Twoją trudność i relacje między jednym a drugim, co niewątpliwie daje możliwość proponowania przez nas nieszablonowych rozwiązań.

 

Po pierwsze – jesteśmy zespołem i to wyróżnia nas na tle innych miejsc świadczących pomoc psychologiczną. Przepływ doświadczeń i koordynacja opieki gwarantuje wieloaspektową pomoc terapeutyczną zapewniając szeroki, holistyczny wachlarz usług w jednym miejscu. Będąc pod opieką któregokolwiek z nas jesteś pod opieką całego zespołu.