close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
Umów się na wizytę, zadzwoń:
733 777 675
address icon
ul. Nitschmanna 30-32
82-300 Elbląg

CO WARTO WIEDZIEĆ?

star icon

Aby móc rozpocząć z nami proces terapeutyczny bez względu na jego rodzaj, musisz zapoznać się z naszym regulaminem i podpisać dostępne w nim zgody. Regulamin jest załącznony u dołu naszej strony - w stopce. Treść regulaminu daje podstawową wiedzę o kulturze naszej pracy, naszych oczekiwaniach, ale i naszych zobowiązaniach. 

 

Terapia to proces, często długotrwały. Nie jesteśmy w stanie w miesiąc naprawić tego, co mogło być zaniedbywane przez lata.

 

Pracujemy z ludźmi w każdym wieku. W przypadku dzieci w wieku szkolnym najważniejszym elementem terapii jest współpraca z rodzicami.

 

Nie jesteśmy mediatorami pomiędzy Pacjentem, a jego opiekunami. Każdy bez względu na wiek ma u nas prawo do dyskrecji oraz zachowania tajemnicy zawodowej.

 

Jeżeli odwołasz lub zmienisz termin wizyty do godziny 19:00 dnia poprzedzającego termin wizyty, nie ponosisz z tego tytułu konsekwencji finansowych. Wizytę taką uznaje się za skutecznie odwołaną. Jeśli natomiast nie odwołasz wizyty do godziny 19:00 dnia poprzedzającego termin wizyty, uznaje się ją za w pełni płatną. Wizyty nieodwołane w wymaganym czasie będą rozliczane na podstawie zbiorczej faktury wystawianej w rozpoczynającym się miesiącu za miesiąc poprzedni, dostarczanej na wskazany podczas rejestracji adres e-mail.

 

Każdy kto rozpoczyna z nami współpracę - zaczyna z czystą kartą! Nie interesują nas etykiety stawiane przez innych specjalistów. Nie chcemy budować swoich przekonań w oparciu o wiedzę lub nie wiedzę innych. nie przynoś nam żadnej dokumentacji medycznej.

 

Notatki, które tworzymy podczas sesji są wykorzystywane tylko i wyłącznie na nasz własny użytek. Wbrew pozorom częściej zapisujemy w nich swoje własne spostrzeżenia, niż to co mówisz Ty. Wobec powyższych nie udostępniamy dokumentacji ze spotkań.

 

Twoja opinia może pomóc innym do nas trafić. Jeśli mieliśmy przyjemność współpracować - podziel się swoim doświadczeniem w googlach.