close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
Umów się na wizytę, zadzwoń:
733 777 675
address icon
ul. Nitschmanna 30-32
82-300 Elbląg

TOMASZ KOZIEJA

subpage image

Nazywam się Tomasz Kozieja i jestem psychologiem. Moja praca to moja pasja dlatego, oprócz pomocy w bezpośrednim kontakcie z Klientem realizuję moje trzy główne życiowe role:

  • Jestem szczęśliwym mężem i odpowiedzialnym tatą. Wraz z żoną wychowujemy czwórkę dzieci. 
  • Jestem założycielem Pracowni Psychologii Holistycznej, nadającym jej kształt i kierunek rozwoju.
  • Jestem prezesem Fundacji Rozwoju Rodziny - Psychologia Holistyczna.

Odkąd najmłodszych lat oddany byłem muzyce, która dziś jest moją odskocznią chroniącą mnie przed tym, aby nie zwariować. Muzyka była moim pierwszym narzędziem wykorzystywanym do tego, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym, dziś z sukcesami szkolimy kadry najbardziej wymagających Klientów.

 

Pierwszą moja pracą z ludźmi wymagającymi asysty była agencja Fulbridge Social Care oraz Semi - Independent House w Peterborough. Ciężką pracę przekułem w cenny dyplom uprawniający mnie do pracy z dziećmi i młodzieżą - HABC Level 3 Diploma for Residential Child Care (England) (QCF) oraz Stonebridge Association College Diploma Psychology level III.

 

Po powrocie do Polski obroniłem pracę magisterską ze specjalnością neuropsychologia. Nie bojąc się wyzwań kontynuuję swoją edukację przygotowując pracę doktorską badającą umiejętności adaptacyjne dzieci i młodzieży. Dodatkowo szkolę się w kierunku uzyskania dyplomu psychoterapeuty realizując kurs zaawansowany psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu.