close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
Umów się na wizytę, zadzwoń:
733 777 675
address icon
ul. Nitschmanna 30-32
82-300 Elbląg

GABRIELA LASKOWSKA

subpage image

Nazywam się Gabriela Laskowska i moją życiową pasją jest praca z człowiekiem.  Łączę swoją pasję z zawodem, który wykonuję, tzn. jestem dyplomowanym psychologiem oraz dyplomowanym pedagogiem. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej z wykorzystaniem terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. Jako psycholog asystuję człowiekowi w podejmowaniu decyzji w dokonaniu pozytywnej zmiany, która jest procesem. Gotowość do zmiany buduję z ludźmi w każdym wieku. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, w tym szanownymi seniorami.

Moja historia zawodowa  zbudowana jest z osobistych życiowych doświadczeń, ale przede wszystkim historii ludzi, których spotkałam na swojej drodze zawodowej. Spotkanie z człowiekiem uczy pokory i jednocześnie jest wymagającym wydarzeniem. Dynamika życia zobowiązuje mnie do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Moją dewizą zawodową jest profesjonalizm i satysfakcja człowieka. Nie kategoryzuję ludzi na „grupy klientów” oraz obszary problemów. Decydując się na zawód psychologa wzięłam na siebie odpowiedzialność za współpracę z każdym człowiekiem oraz tematem. Świadomie nie używam słowa problem, ponieważ w życiu zdarzają się trudności i bariery, które przy wsparciu profesjonalisty zostają pokonane. W celu zwiększenia szansy osoby na „przeskoczenie” barier życiowych, mam do dyspozycji współpracę ze specjalistami Poradni holistycznej. Jest to wyjątkowe miejsce współpracy zespołu specjalistów, gdzie w jednym miejscu i czasie następuje interdyscyplinarne podejście do osoby.

 

Edukacja i doświadczenie zawodowe

 

Do posługiwania się tytułem mgr psychologii upoważniają mnie ukończone studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie Wydział Zamiejscowy w Sopocie. Dodatkowo ukończyłam II stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz jestem terapeutką Stosowanej Analizy Zachowania. Przygotowując się do zawodu psychologa wcześniej ukończyłam studia w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku pedagogika, uzyskując tytuł mgr pedagogiki.

Dodatkowo posiadam kwalifikacje:

  • mediatora Mediacje i rozwiazywanie konfliktów
  • trenera zawodów usług społecznych,
  • stosowania Baterii metod diagnozy przyczyn niepowodzeń szkolnych uczniów oraz Baterii metod diagnozy rozwoju psychomotorycznego,
  • trenera programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób sprawców przemocy,
  • specjalisty ds. rekrutacji pracowników.

Systematycznie uczestniczę w superwizji.

 

Prywatnie jestem matką trójki niebanalnych dzieci oraz babcią niebanalnego wnuka. Czas wolny spędzam na spotkaniach z ludźmi, podróżach, koncertach, oglądaniu interesujących filmów. W moim życiu jest dużo uśmiechu, spontaniczności, kreatywności i innowacyjności.