close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
phone icon
Umów się na wizytę, zadzwoń:
733 777 675
address icon
ul. Nitschmanna 30-32
82-300 Elbląg

AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK

subpage image

Nazywam się Agnieszka Błażejczyk i jestem dyplomowanym psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień (SP/0453/2010). Posiadam również tytuł magistra z pracy socjalnej i licencjat z pedagogiki. Moją pasją jest praca
z człowiekiem. Od ponad 20 lat towarzyszę ludziom w ich wewnętrznych przemianach. Konsultuję, diagnozuję, pomagam odkryć klientowi optymalne dla niego rozwiązanie w związku z problemem, z którym się zgłasza.

 

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie moc do zmiany i rozwoju. Dlatego towarzyszę Klientowi w drodze do wydobycia z niego wewnętrznego potencjału, w celu polepszenia jakości jego życia. Staram się pomóc w pokonaniu życiowych przeszkód. Dyskretnie, bez presji, bez oceniania, w atmosferze szacunku, skupienia i refleksji. Moje podejście jest holistyczne i skupione na potrzebach Klienta.

 

Działam w zakresie psychoedukacji, wspierając osoby uzależnione i współuzależnione w procesie leczenia. W swej pracy psychoterapeutycznej korzystam z elementów pracy behawioralno – poznawczej, dialogu motywacyjnego, psychologii pozytywnej i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie praktyczne zdobywałam i nadal zdobywam, pracując od 2002 r. z osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych (SPA – alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze, leki) i/lub hazardu. Pracuję także z osobami szkodliwie używającymi SPA (nieuzależnionymi). Spotykam się z rodzicami, partnerami osób przejawiających destrukcyjne zachowania.

 

Prywatnie jestem niepoprawną optymistką. Na co dzień praktykuję wdzięczność za to co mam. Mój świat to dwóch wspaniałych mężczyzn w osobach syna i męża:) To wszystko razem sprawia, że czuję się kobietą szczęśliwą i spełnioną.