Psycholog Biznesu

KAROLINA SETA

Nazywam się Karolina Seta i jestem psychologiem specjalizującym się w psychologii biznesu. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale i pasja. Jest ona dla mnie źródłem radości, a także dużej satysfakcji. 
Moja specjalizacja to bardzo praktyczna dziedzina, która umiejętnie wykorzystana przynosi praktyczne rozwiązania, dające wymierne efekty ludziom oraz firmom. Chętnie korzystam z wiedzy psychologicznej w negocjacjach, doradztwie dla Klientów, jak również w wielu innych formach wsparcia. Moja praca to przenoszenie na grunt biznesu koncepcji, rozwiązań i metod bazujących na wiedzy psychologicznej w taki sposób, aby były one jak najbardziej użyteczne. Korzystam ze sprawdzonych, potwierdzonych naukowo metod. Integruję wiedzę z różnych źródeł, co pomaga mi zaproponować rozwiązania dokładnie dopasowane do potrzeb Klientów. 
 
Biznes to świat, do którego wkroczyłam prawie 20 lat temu. Do dnia dzisiejszego zdobyłam wieloletnie, zróżnicowane doświadczenie zawodowe zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i krajowych instytucjach. 
W różnego rodzaju interakcjach międzyludzkich nauczyłam się czerpać z drugiego człowieka wiedzę oraz radość z życia – czego na dzień dzisiejszy uczę moich słuchaczy w każdym wieku. 
Kompetencje poprawnej komunikacji to narzędzia, których powinno nauczać się już w okresie wczesnego dzieciństwa – bo głównie dzięki tym umiejętnościom gotowi jesteśmy odkrywać siebie i świat.
slwetka
Moja miłość do psychologii ewoluowała z ram ściśle relacyjnych do szerokiego spectrum neuropsychologii. Łącząc obie dyscypliny odkrywam na nowo mechanizmy rządzące ludzkim zachowaniem w kontekście intro oraz intrawertycznym. Pasjonuje mnie także profilowanie behawioralne. tj. tematyka komunikacji niewerbalnej, psychologia emocji, psychologia kłamstwa, problematyka interpretacji zachowań ludzkich. Z tego względu zrobiłam certyfikację w Paul Ekman Group: Subtle Expressions – poziom: Expert Level, Micro Expressions – poziom: Expert Level.
 
Lwią część swojego doświadczenia zdobyłam na Oddziale Klinicznym Kliniki Hematologii UJ w Krakowie, następnie na oddziale Szpitala Psychiatrycznego oraz w Miejskim Centrum Pomocy Społecznej na Warsztatach Terapii Zajęciowej. 
 
Połączenie psychologii biznesu oraz neuropsychologii stało się moją codziennością oraz planem na przyszłość.
Wychodzę z założenia, iż używając neuronauki, technologii i naukowo sprawdzonych strategii, można skierować swoje życie na tory optymalnej wydajności. Stąd też od kilku lat jestem promotorką oraz certyfikowanym terapeutą metody Neurofeedback. Terapii, która wykorzystuje naturalną zdolność mózgu do zmiany własnej struktury i funkcji poprzez neuroplastyczność

Od ponad dwóch lat jestem członkinią APA – American Psychological Association (Membership Number: C2103562275, Division 6: Society for Behavioral Neuroscience and Comparative Psychology)

Wszystko w życiu dzieje się po coś. Nauczyłam się i teraz uczę innych jak wykorzystywać kryzysy do tego, aby stawać się coraz silniejszym. 

Dodaj podtytuł (26)
Informacje podstawowe

PRACOWNIA PSYCHOLOGII HOLISTYCZNEJ
NIP:7532218387
REGON: 384174656

ul. Nitshmanna 30-32
82 - 300 Elbląg

NUMER RACHUNKU:

53 2490 0005 0000 4530 9876 4528
IBAN: PL53249000050000453098764528
Kod SWIFT banku: ALBPPLPW

ALIOR BANK