Psycholog, Terapeuta TSR

Gabriela Laskowska

Nazywam się Gabriela Laskowska i moją życiową pasją jest praca z człowiekiem.  Łączę swoją pasję z zawodem, który wykonuję, tzn. jestem dyplomowanym psychologiem oraz dyplomowanym pedagogiem. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej z wykorzystaniem terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. Jako psycholog asystuję człowiekowi w podejmowaniu decyzji w dokonaniu pozytywnej zmiany, która jest procesem. Gotowość do zmiany buduję z ludźmi w każdym wieku. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, w tym szanownymi seniorami. Moja historia życiowa zbudowana jest z osobistych doświadczeń, ale przede wszystkim historii ludzi, których spotkałam na swojej drodze zawodowej. Spotkanie z człowiekiem uczy pokory i jednocześnie jest wymagającym wydarzeniem. Dynamika życia zobowiązuje mnie do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Moją dewizą zawodową jest profesjonalizm i satysfakcja człowieka. Nie kategoryzuję ludzi na „grupy klientów” oraz obszary problemów. Decydując się na zawód psychologa wzięłam na siebie odpowiedzialność za współpracę z każdym człowiekiem oraz tematem. Świadomie nie używam słowa problem, ponieważ w życiu zdarzają się trudności i bariery, które przy wsparciu profesjonalisty zostają pokonane. W celu zwiększenia szansy osoby na „przeskoczenie” barier życiowych, mam do dyspozycji współpracę ze specjalistami Poradni holistycznej. Jest to wyjątkowe miejsce współpracy zespołu specjalistów, gdzie w jednym miejscu i w jednym czasie następuje interdyscyplinarne podejście do osoby.

2

Edukacja i doświadczenie zawodowe

Do posługiwania się tytułem mgr psychologii upoważniają mnie ukończone studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie Wydział Zamiejscowy w Sopocie. Dodatkowo jestem terapeutą skoncentrowanym na rozwiązaniach I stopień w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Sopocie oraz terapeutą Stosowanej Analizy Zachowania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej Uniwersytet Humanistyczno – Społeczny Wydział Zamiejscowy w Sopocie. Przygotowując się do zawodu psychologa wcześniej ukończyłam studia w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku pedagogika, uzyskując tytuł mgr pedagogiki. 

Moja praca zawodowa związana jest z obszarem pomocy od 1997 roku. Pracowałam w jednostkach pomocy społecznej i oświatowych na stanowiskach pracownik socjalny, psycholog oraz wykładowca na uczelni wyższej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w projektach pomocowych finansowanych z UE.

Aktualnie pracuję w placówce opiekuńczo-wychowawczej (dawny dom dziecka) na stanowisku starszy wychowawca-koordynator. Poza pracą zawodową aktywnie angażuję się w pracę społeczną, jestem prezesem stowarzyszenia Społeczne Forum Potrzeb i Wsparcia w Elblągu.

Zgodnie ze swoją dewizą życiową nie rezygnuję, w dalszym ciągu stawiam w aktywności zawodowej i społecznej na permanentny samorozwój i doskonalenie w celu dzielenia się doświadczeniem oraz wiedzą z ludźmi.

Dodatkowo posiadam kwalifikacje:

  • mediatora Mediacje i rozwiazywanie konfliktów
  • trenera zawodów usług społecznych,
  • stosowania Baterii metod diagnozy przyczyn niepowodzeń szkolnych uczniów oraz Baterii metod diagnozy rozwoju psychomotorycznego,
  • trenera programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób sprawców przemocy,
  • specjalisty ds. rekrutacji pracowników.
Dodaj podtytuł (24)
Informacje podstawowe

PRACOWNIA PSYCHOLOGII HOLISTYCZNEJ
NIP:7532218387
REGON: 384174656

ul. Nitshmanna 30-32
82 - 300 Elbląg

NUMER RACHUNKU:

53 2490 0005 0000 4530 9876 4528
IBAN: PL53249000050000453098764528
Kod SWIFT banku: ALBPPLPW

ALIOR BANK