Psycholog

ANNA SZTUR

Nazywam się Anna Sztur i jestem dyplomowanym psychologiem. Moją pasją jest szeroko rozumiana neuropsychologia oraz diagnoza psychologiczna. Od wielu lat zgłębiam wiedze na temat psychologii dzieci i młodzieży, którą wykorzystuję w swojej praktyce zawodowej. Obecnie realizuję pracę doktorską prowadząc badania analizujące proces traumy u dzieci i młodzieży w oparciu o neuroobrazowanie mózgu metodą Biofeedback.

Moja miłość do psychologii trwa całe życie. Zawsze byłam osobą, która rozumie i współczuje, ponadto szuka rozwiązań i wciela je w życie. Od kilku lat jestem miłośniczką i promotorką terapii Biofeedback, którą do dziś rozwijam i współtworzę. Blisko współpracuję z firmą HPM Medical, która jest producentem polskiego aparatu stworzonego o najnowsze rozwiązania techniczne. Treningi przeze mnie prowadzone wzbogacam o wiarygodne testy psychologiczne co sprawia, że moja praca jest bardziej precyzyjna.

Pracuję z ludźmi w każdym wieku, jednak lwią część mojego czasu poświęcam dzieciom i młodzieży, niosąc pomoc w zakresie dysfunkcji poznawczych takich jak: zaburzenia pamięci, zaburzenia koncentracji, zaburzenia uwagi oraz dysfunkcji wykonawczych takich jak: planowanie, rozumowanie, kontrolowanie, skupianie się. Dodatkową kompetencją, którą na co dzień wykorzystuję w swojej praktyce jest test inteligencji Stanforda Bineta 5, oceniający rozwój człowieka oraz precyzyjnie różnicujący stopnie niepełnosprawności intelektualnej

Projekt bez tytułu - 2021-07-05T205759.793

Rozumiem czym jest zdrowie w podejściu holistycznym. Studiując wiedzę z dziedzin szeroko pojętej psychosomatyki i somatopsychologii, zrozumiałam mechanizmy mną rządzące. W 2015 roku dostałam drugie życie. Dzięki przeszczepom trzustki i nerki doświadczyłam na sobie błogosławieństwa zdrowia, o które przez wiele lat walczyłam. Co prawda w dalszym ciągu jestem osobą niepełnosprawną, jednak nie ogranicza to już mojego potencjału i radości życia. Pięknem płynącym ze zdrowego umysłu dzielę się na co dzień, wspierając i wzmacniając indywidualne zasoby psychiczne swoich Pacjentów.

Prywatnie oprócz rozwijania dyscypliny psychologicznej adresowanej do ludzi jestem zaangażowana w pomoc zwierzętom. Zdobywam wiedzę i doświadczenie w zakresie zachowań zwierząt co powoli staje się moją pasją. Wolny czas przeznaczam na edukację z dziedziny czworonogów oraz spacery.

Zawodowa strefa mojego komfortu obejmuje w swoim zakresie:

  • Neuroobrazowanie mózgu
  • Planowanie treningów, analiza wyników
  • Pomiar inteligencji metodą Stanford Binet
  • Pomiar i wzmacnianie funkcji psychologicznych dzieci i młodzieży
  • Opiniowanie i doradztwo
  • Praca z wykorzystaniem testów psychologicznych i neuropsychologicznych
Dodaj podtytuł (21)
Informacje podstawowe

PRACOWNIA PSYCHOLOGII HOLISTYCZNEJ
NIP:7532218387
REGON: 384174656

ul. Nitshmanna 30-32
82 - 300 Elbląg

NUMER RACHUNKU:

53 2490 0005 0000 4530 9876 4528
IBAN: PL53249000050000453098764528
Kod SWIFT banku: ALBPPLPW

ALIOR BANK