Psycholog, Specjalista Leczenia Uzależnień

Agnieszka Błażejczyk

Nazywam się Agnieszka Błażejczyk i jestem dyplomowanym psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień (SP/0453/2010). Posiadam również tytuł magistra z pracy socjalnej i licencjat z pedagogiki. Moją pasją jest praca z człowiekiem. Od ponad 20 lat towarzyszę ludziom w ich wewnętrznych przemianach. Konsultuję, diagnozuję, pomagam odkryć klientowi optymalne dla niego rozwiązanie w związku z problemem, z którym się zgłasza.  Prowadzę indywidualne sesje z tymi, którzy chcą się zmienić, przez co – chcą zmienić swoje życie. Pomagam wydobyć wewnętrzny potencjał człowieka w celu polepszenia jakości jego życia. Działam w zakresie psychoedukacji, wspierając osoby uzależnione i współuzależnione w procesie leczenia. W swej pracy psychoterapeutycznej korzystam z elementów pracy behawioralno – poznawczej, dialogu motywacyjnego, psychologii pozytywnej i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Narzędzia te wykorzystuję w pracy z klientem w celu wydobycia drzemiącego w nim potencjału, wzbudzenia i wzmocnienia zmiany oraz odpowiedzialności za tę zmianę. 

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące swych kontaktów z substancjami, niepokoją Cię pewne zachowania, które reprezentujesz lub po prostu chcesz poszerzyć swą perspektywę patrzenia na siebie i na świat – zadzwoń i umów się do mnie na spotkanie indywidualne. Pracownia Psychologii Holistycznej to bezpieczne miejsce do tego, by uczciwie przyjrzeć się samemu sobie. To miejsce gdzie być może po raz pierwszy będziesz miał okazję szczerze porozmawiać o ważnych dla Ciebie sprawach, bez osądzania i etykietyzowania Ciebie.  Pamiętaj, to Ty jesteś ekspertem od swoich spraw, ja jestem po to by towarzyszyć Ci w tej ekscytującej wędrówce do wnętrza siebie.

1

Doświadczenie zawodowe.

Doświadczenie praktyczne zdobywałam i nadal zdobywam, pracując od 2002r. z osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych (SPA – alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze, leki) i/lub hazardu. Pracuję także z osobami szkodliwie używającymi SPA (nieuzależnionymi) oraz współuzależnionymi. Spotykam się z rodzicami, partnerami osób przejawiających destrukcyjne zachowania. Posiadam doświadczenie z zakresu szkolenia osób pracujących w zawodach pomocowych, kuratorów, nauczycieli z zakresu uzależnienia, motywowania do zmiany. Prowadziłam zajęcia profilaktyczne z zakresu uzależnień i zachowań prozdrowotnych.

W swej pracy spotykam się z osobami mającymi problemy z obszaru zaburzeń snu, zaburzeń nastroju. Pracuję z osobami doświadczającymi zaburzeń psychosomatycznych lub zaburzeń psychotycznych. Nadal chętnie korzystam z poszerzania swej wiedzy teoretycznej poprzez uczestnictwo w szkoleniach, jak również samokształcenie.

Prywatnie:

Jestem niepoprawną optymistką. Na co dzień praktykuję wdzięczność za to co mam. Mój świat to dwóch wspaniałych mężczyzn w osobach syna i męża:) To wszystko razem sprawia, że czuję się kobietą szczęśliwą i spełnioną.

W obszarach zawodowych specjalizuję się w:

  • Uzależnienia od alkoholu
  • Uzależnienia od narkotyków, dopalaczy i innych środków psychoaktywnych
  • Uzależnienia ekranowe, online
  • Uzależnienia seksualne, pornografia
  • Uzależnienia od leków
  • Inne uzależnienia
Dodaj podtytuł (23)
Informacje podstawowe

PRACOWNIA PSYCHOLOGII HOLISTYCZNEJ
NIP:7532218387
REGON: 384174656

ul. Nitshmanna 30-32
82 - 300 Elbląg

NUMER RACHUNKU:

53 2490 0005 0000 4530 9876 4528
IBAN: PL53249000050000453098764528
Kod SWIFT banku: ALBPPLPW

ALIOR BANK